MGV05036R8M-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8UH 4A 76MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGV05036R8M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 4A 76MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.201" W (5.50mm x 5.10mm)
θωράκιση Shielded Σειρά MGV
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 240-3157-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Molded Inductor 4A 76 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 76 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.3A