IC0603B181R-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED INDUCT 180NH 200MA 600 MOH
Φύλλα δεδομένων: 1.IC0603B181R-10.pdf2.IC0603B181R-10.pdf3.IC0603B181R-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IC0603B181R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED INDUCT 180NH 200MA 600 MOH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος - Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 15 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 180nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 165MHz Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Inductor 200mA 600 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 600 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA