IC0805A103R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED INDUCT 10UH 15MA 1.15 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.IC0805A103R-10.pdf2.IC0805A103R-10.pdf3.IC0805A103R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IC0805A103R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED INDUCT 10UH 15MA 1.15 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος - Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 2MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.057" (1.45mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 24MHz Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Inductor 15mA 1.15 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.15 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 15mA