IC0603A102R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED INDUCT 1UH 25MA 600 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.IC0603A102R-10.pdf2.IC0603A102R-10.pdf3.IC0603A102R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IC0603A102R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED INDUCT 1UH 25MA 600 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος - Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά IC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 10MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 70MHz Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Inductor 25mA 600 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 600 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA