28C0236-0JW-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
28C0236-0JW-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 998 OHM RADIAL 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.28C0236-0JW-10.pdf2.28C0236-0JW-10.pdf3.28C0236-0JW-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 28C0236-0JW-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 998 OHM RADIAL 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.394" L (6.00mm x 10.00mm) Σειρά 28
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 240-2493
28C02360JW10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 998 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.626" (15.90mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 5A