28C0236-0DW-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
28C0236-0DW-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 460 OHM AXIAL 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.28C0236-0DW-10.pdf2.28C0236-0DW-10.pdf3.28C0236-0DW-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 28C0236-0DW-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 460 OHM AXIAL 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.394" L (6.00mm x 10.00mm) Σειρά 28
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial - 4 Leads Αλλα ονόματα 240-2510
28C02360DW10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 460 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) -
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 5A