28C0236-0EW-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
28C0236-0EW-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 998 OHM RADIAL 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.28C0236-0EW-10.pdf2.28C0236-0EW-10.pdf3.28C0236-0EW-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 28C0236-0EW-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 998 OHM RADIAL 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.394" L (6.00mm x 10.00mm) Σειρά 28
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 240-2492
28C02360EW10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 998 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.575" (14.61mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 5A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ILAS1206ER600V
ILAS1206ER600V
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
Κατεβάστε: ILAS1206ER600V.pdf
RFQ
28C0236-0DW-10
28C0236-0DW-10
Περιγραφή: FERRITE BEAD 460 OHM AXIAL 1LN
Κατεβάστε: 28C0236-0DW-10.pdf
RFQ
28C0236-0EW
28C0236-0EW