EXW400TNX
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXW400TNX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 456MHZ WHIP STR TNX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXW400TNX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXW400TNX
Αριθμός εξαρτήματος EXW400TNX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 456MHZ WHIP STR TNX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3158 pcs Φύλλο δεδομένων EXW400TNX.pdf
VSWR - Λήξη Connector, TNX
Ύψος (Max) 9.000" (228.60mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 400MHz ~ 512MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 456MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 456MHz Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 512MHz Connector, TNX Connector Mount εφαρμογές -