EXW136BNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXW136BNX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 149MHZ WHIP STR BNX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXW136BNX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXW136BNX
Αριθμός εξαρτήματος EXW136BNX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 149MHZ WHIP STR BNX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3479 pcs Φύλλο δεδομένων EXW136BNX.pdf
VSWR - Λήξη Connector, BNX
Σειρά EXW επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 8.750" (222.25mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 136MHz ~ 162MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 149MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 149MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 162MHz Connector, BNX Connector Mount εφαρμογές -