EXW136TNX
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXW136TNX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 149MHZ WHIP STR TNX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXW136TNX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXW136TNX
Αριθμός εξαρτήματος EXW136TNX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 149MHZ WHIP STR TNX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3977 pcs Φύλλο δεδομένων EXW136TNX.pdf
VSWR - Λήξη Connector, TNX
Ύψος (Max) 8.750" (222.25mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 136MHz ~ 162MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 149MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 149MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 162MHz Connector, TNX Connector Mount εφαρμογές -