EXS155TN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS155TN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 159MHZ WHIP STR TNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXS155TN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS155TN
Αριθμός εξαρτήματος EXS155TN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 159MHZ WHIP STR TNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7314 pcs Φύλλο δεδομένων EXS155TN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNC Male
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.200" (106.68mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 155MHz ~ 164MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 159MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 159MHz Whip, Straight RF Antenna 155MHz ~ 164MHz Connector, TNC Male Connector Mount