EXS150SFJ
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS150SFJ
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 156MHZ WHIP STR SFJ CONN
Φύλλα δεδομένων: EXS150SFJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS150SFJ
Αριθμός εξαρτήματος EXS150SFJ Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 156MHZ WHIP STR SFJ CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7187 pcs Φύλλο δεδομένων EXS150SFJ.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFJ
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.390" (111.51mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 150MHz ~ 162MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 156MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 156MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 162MHz Connector, SFJ Connector Mount
εφαρμογές - κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXS150MD
EXS150MD
Περιγραφή: RF ANT 156MHZ WHIP STR MD CONN
Σε απόθεμα: 7421 pcs
Κατεβάστε: EXS150MD.pdf
RFQ
EXS150MX
EXS150MX
Περιγραφή: RF ANT 156MHZ WHIP STR MX CONN
Σε απόθεμα: 8567 pcs
Κατεβάστε: EXS150MX.pdf
RFQ
EXS150SF
EXS150SF
Περιγραφή: RF ANT 156MHZ WHIP STR SMA FEM