EXS150MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS150MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 156MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXS150MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS150MX
Αριθμός εξαρτήματος EXS150MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 156MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8567 pcs Φύλλο δεδομένων EXS150MX.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, MX
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.390" (111.51mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 150MHz ~ 162MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 156MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 156MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 162MHz Connector, MX Connector Mount