EXS150SMV
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS150SMV
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 156MHZ WHIP STR SMV CONN
Φύλλα δεδομένων: EXS150SMV.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS150SMV
Αριθμός εξαρτήματος EXS150SMV Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 156MHZ WHIP STR SMV CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6984 pcs Φύλλο δεδομένων EXS150SMV.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMV
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.390" (111.51mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 150MHz ~ 162MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 156MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 156MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 162MHz Connector, SMV Connector Mount