EXRFN902SM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 902MHZ WHIP STR SM CONN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXRFN902SM
Αριθμός εξαρτήματος EXRFN902SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 902MHZ WHIP STR SM CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5655 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR - Λήξη Connector, SM
Σειρά EXR επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος -
Εύρος συχνότητας - Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 902MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 902MHz Whip, Straight RF Antenna Connector, SM Connector Mount εφαρμογές -