EXR902BN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXR902BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 931MHZ WHIP TILT BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXR902BN.pdf2.EXR902BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXR902BN
Αριθμός εξαρτήματος EXR902BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 931MHZ WHIP TILT BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4464 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXR902BN.pdf2.EXR902BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXR επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 9.030" (229.36mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 902MHz ~ 960MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 931MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 931MHz Whip, Tilt RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, BNC Male Connector Mount