EXR902TN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXR902TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXR902TN
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 931MHZ WHIP TILT TNC MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXR902TN.pdf2.EXR902TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXR902TN
Αριθμός εξαρτήματος EXR902TN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 931MHZ WHIP TILT TNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6766 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXR902TN.pdf2.EXR902TN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNC Male
Σειρά EXR επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 9.030" (229.36mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 902MHz ~ 960MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 931MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 931MHz Whip, Tilt RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, TNC Male Connector Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Tilt
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXRUHFBN
EXRUHFBN
Περιγραφή: ANT TUF DUCK UHF 300MHZ WHT BN