EXH160SFK
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXH160SFK
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 160MHZ WHIP STR SFK CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXH160SFK.pdf2.EXH160SFK.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXH160SFK
Αριθμός εξαρτήματος EXH160SFK Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 160MHZ WHIP STR SFK CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6594 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXH160SFK.pdf2.EXH160SFK.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, SFK
Σειρά EXH επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 10.500" (266.70mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 155MHz ~ 165MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 160MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 160MHz Whip, Straight RF Antenna 155MHz ~ 165MHz Connector, SFK Connector Mount