EXH170MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXH170MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 167MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXH170MX.pdf2.EXH170MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXH170MX
Αριθμός εξαρτήματος EXH170MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 167MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5913 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXH170MX.pdf2.EXH170MX.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, MX
Σειρά EXH επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 10.500" (266.70mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 165MHz ~ 170MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 167MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 167MHz Whip, Straight RF Antenna 165MHz ~ 170MHz Connector, MX Connector Mount