EXH160MX
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXH160MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 160MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXH160MX.pdf2.EXH160MX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXH160MX
Αριθμός εξαρτήματος EXH160MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 160MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5420 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXH160MX.pdf2.EXH160MX.pdf
VSWR 2 Λήξη Connector, MX
Σειρά EXH επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 10.500" (266.70mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 155MHz ~ 165MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 160MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 160MHz Whip, Straight RF Antenna 155MHz ~ 165MHz Connector, MX Connector Mount
εφαρμογές - κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXH160SFK
EXH160SFK
Περιγραφή: RF ANT 160MHZ WHIP STR SFK CONN
Σε απόθεμα: 6594 pcs
Κατεβάστε: EXH160SFK.pdf
RFQ
EXH160MXI
EXH160MXI
Περιγραφή: RF ANT 160MHZ WHIP STR MXI CONN