EXD450MD
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD450MD
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP STR MD CONN
Φύλλα δεδομένων: EXD450MD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD450MD
Αριθμός εξαρτήματος EXD450MD Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP STR MD CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7283 pcs Φύλλο δεδομένων EXD450MD.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, MD
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.880" (98.55mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, MD Connector Mount εφαρμογές -