EXD450BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD450BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXD450BN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD450BN
Αριθμός εξαρτήματος EXD450BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9670 pcs Φύλλο δεδομένων EXD450BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXD επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 3.880" (98.55mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, BNC Male Connector Mount