EXD450SFU
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD450SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 460MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: EXD450SFU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD450SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXD450SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 460MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6297 pcs Φύλλο δεδομένων EXD450SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.880" (98.55mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 450MHz ~ 470MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 460MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 460MHz Whip, Straight RF Antenna 450MHz ~ 470MHz Connector, SFU Connector Mount εφαρμογές -