EXC902BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXC902BN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC902BN
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 931MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC902BN.pdf2.EXC902BN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC902BN
Αριθμός εξαρτήματος EXC902BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 931MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9974 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC902BN.pdf2.EXC902BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 994-1013 Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 3.650" (92.71mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 902MHz ~ 960MHz
Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 931MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 931MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, BNC Male Connector Mount