EXC868SM
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC868SM
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 868MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC868SM
Αριθμός εξαρτήματος EXC868SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 868MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5792 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMA Male
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) - Κέρδος -
Εύρος συχνότητας - Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 868MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 868MHz Whip, Straight RF Antenna Connector, SMA Male Connector Mount εφαρμογές -