EXC821SF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXC821SF
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 861MHZ WHIP STR SF CONN
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC821SF.pdf2.EXC821SF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC821SF
Αριθμός εξαρτήματος EXC821SF Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 861MHZ WHIP STR SF CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8179 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC821SF.pdf2.EXC821SF.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SF
Σειρά EXC επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 4.600" (116.84mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 821MHz ~ 902MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 861MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 861MHz Whip, Straight RF Antenna 821MHz ~ 902MHz Connector, SF Connector Mount εφαρμογές -