EXB136SFU
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB136SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 140MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: EXB136SFU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB136SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXB136SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 140MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8498 pcs Φύλλο δεδομένων EXB136SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Σειρά EXB επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 7.300" (185.42mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 136MHz ~ 144MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 140MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz 0dBi Connector, SFU Connector Mount εφαρμογές -