EXB136BNX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXB136BNX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXB136BNX
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 140MHZ WHIP STR BNX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXB136BNX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXB136BNX
Αριθμός εξαρτήματος EXB136BNX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 140MHZ WHIP STR BNX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5911 pcs Φύλλο δεδομένων EXB136BNX.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNX
Σειρά EXB επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 7.300" (185.42mm) Κέρδος 0dBi
Εύρος συχνότητας 136MHz ~ 144MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 140MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz 0dBi Connector, BNX Connector Mount εφαρμογές -