TCG104VGLABANN-AN50
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG104VGLABANN-AN50 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kyocera Display
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT DISPLAY VGA 10.4"
Φύλλα δεδομένων: TCG104VGLABANN-AN50.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 386 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 386 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG104VGLABANN-AN50 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 386 pcs Φύλλο δεδομένων TCG104VGLABANN-AN50.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 211.20mm W x 158.40mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Αλλα ονόματα 73-1372
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 640 x 480 (VGA) dot Pitch 0.11mm W x 0.33mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 10.4" (264.16mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 10.4" (264.16mm) 640 x 480 (VGA)