TCG104VGLABANN-AN30
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT VGA 10.4"
Φύλλα δεδομένων: TCG104VGLABANN-AN30.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 312 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG104VGLABANN-AN30 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT VGA 10.4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 312 pcs Φύλλο δεδομένων TCG104VGLABANN-AN30.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 211.20mm W x 158.40mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Parallel, 18-Bit (RGB) Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 640 x 480 (VGA)
dot Pitch 0.11mm W x 0.33mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 10.4" (264.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 10.4" (264.16mm) 640 x 480 (VGA) Οπίσθιο φωτισμό LED - White