TCG104SVLPAAFA-AA20
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4"
Φύλλα δεδομένων: TCG104SVLPAAFA-AA20.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 263 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 263 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TCG104SVLPAAFA-AA20 Κατασκευαστής Kyocera Display
Περιγραφή LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 263 pcs Φύλλο δεδομένων TCG104SVLPAAFA-AA20.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 211.20mm W x 158.40mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση LVDS Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 800 x 600 (SVGA)
dot Pitch 0.09mm W x 0.26mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 10.4" (264.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 10.4" (264.16mm) 800 x 600 (SVGA) Οπίσθιο φωτισμό LED