ES2215N102K502NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
ES2215N102K502NTM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 250VAC C0G 2215
Φύλλα δεδομένων: 1.ES2215N102K502NTM.pdf2.ES2215N102K502NTM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ES2215N102K502NTM Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 1000PF 250VAC C0G 2215 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39246 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ES2215N102K502NTM.pdf2.ES2215N102K502NTM.pdf
Τάση - Ονομαστική 250VAC Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.150" (3.81mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.150" W (5.58mm x 3.81mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2215 (5738 Metric) Αλλα ονόματα 1763-1082-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 2215 (5738 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Safety