ES2211N6R8C502NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
ES2211N6R8C502NTM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6.8PF 250VAC C0G 2211
Φύλλα δεδομένων: 1.ES2211N6R8C502NTM.pdf2.ES2211N6R8C502NTM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ES2211N6R8C502NTM Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 6.8PF 250VAC C0G 2211 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84696 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ES2211N6R8C502NTM.pdf2.ES2211N6R8C502NTM.pdf
Τάση - Ονομαστική 250VAC Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.110" (2.79mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2211 (5728 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8pF ±0.25pF 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 2211 (5728 Metric) χωρητικότητα 6.8pF