ES2211N680K502NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
ES2211N680K502NTM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 2211
Φύλλα δεδομένων: 1.ES2211N680K502NTM.pdf2.ES2211N680K502NTM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ES2211N680K502NTM Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 2211 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74495 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ES2211N680K502NTM.pdf2.ES2211N680K502NTM.pdf
Τάση - Ονομαστική 250VAC Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.110" (2.79mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα X1, Y2 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2211 (5728 Metric) Αλλα ονόματα 1763-1080-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 68pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 2211 (5728 Metric)
χωρητικότητα 68pF εφαρμογές Safety