T525B157M003ATE080
KEMETKEMET
T525B157M003ATE080 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 150UF 3V 3528
Φύλλα δεδομένων: T525B157M003ATE080.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T525B157M003ATE080 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 150UF 3V 3528 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142718 pcs Φύλλο δεδομένων T525B157M003ATE080.pdf
Τάση - Ονομαστική 3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά KO-CAP® T525 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 399-3265-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 150µF