T525B336M016ATE0707280
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TA POLYMER HIGH VOLTAGE SMD
Φύλλα δεδομένων: T525B336M016ATE0707280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T525B336M016ATE0707280 Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 161424 pcs Φύλλο δεδομένων T525B336M016ATE0707280.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά KO-CAP® T525 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 48 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 33µF