T523W686M016APE100
KEMETKEMET
T523W686M016APE100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 68UF 16V 100MOHM
Φύλλα δεδομένων: T523W686M016APE100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T523W686M016APE100 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 68UF 16V 100MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55118 pcs Φύλλο δεδομένων T523W686M016APE100.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T523 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 399-16624-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 46 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός W
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 68µF