T197A226K025AS
KEMETKEMET
T197A226K025AS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 22UF 25V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T197A226K025AS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T197A226K025AS Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 22UF 25V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5753 pcs Φύλλο δεδομένων T197A226K025AS.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm)
Σειρά T197 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 399-3410
T197A226K025AS7340
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 4.22 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 22µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 25V Axial 4.22 Ohm
χωρητικότητα 22µF