T197A175K125AS
KEMETKEMET
T197A175K125AS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.7UF 125V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T197A175K125AS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T197A175K125AS Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 1.7UF 125V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4957 pcs Φύλλο δεδομένων T197A175K125AS.pdf
Τάση - Ονομαστική 125V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm)
Σειρά T197 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 399-3408
T197A175K125AS7340
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 15.61 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 1.7µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 125V Axial 15.61 Ohm
χωρητικότητα 1.7µF