T197A106K050AS
KEMETKEMET
T197A106K050AS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 50V 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T197A106K050AS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T197A106K050AS Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT 10UF 50V 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4103 pcs Φύλλο δεδομένων T197A106K050AS.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm)
Σειρά T197 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 399-3405
T197A106K050AS7340
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Wet Tantalum Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.31 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial 5.31 Ohm
χωρητικότητα 10µF