P409CP224M275AH680
KEMETKEMET
P409CP224M275AH680 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FILTER RC 68 OHM/0.22UF TH
Φύλλα δεδομένων: P409CP224M275AH680.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P409CP224M275AH680 Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 88156 pcs Φύλλο δεδομένων P409CP224M275AH680.pdf
Τάση - Ονομαστική 275VAC Αξίες R = 68 Ohms, C = 0.22µF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία RC
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.945" L x 0.445" W (24.00mm x 11.30mm) Σειρά P409
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) 68 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-12035
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.650" (16.50mm) φίλτρο Σειρά 1st
Προστασία ESD No Λεπτομερής περιγραφή RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 68 Ohms, C = 0.22µF Radial