P409EL474M275AH101
KEMETKEMET
P409EL474M275AH101 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FILTER RC 100 OHM/0.47UF TH
Φύλλα δεδομένων: P409EL474M275AH101.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P409EL474M275AH101 Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 56769 pcs Φύλλο δεδομένων P409EL474M275AH101.pdf
Τάση - Ονομαστική 275VAC Αξίες R = 100 Ohms, C = 0.47µF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία RC
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.201" L x 0.602" W (30.50mm x 15.30mm) Σειρά P409
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) 100 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-12044
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.866" (22.00mm) φίλτρο Σειρά 1st
Προστασία ESD No Λεπτομερής περιγραφή RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohms, C = 0.47µF Radial