P409CP224M275AH101
KEMETKEMET
P409CP224M275AH101 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος FILTER RC 100 OHM/0.22UF TH
Φύλλα δεδομένων: P409CP224M275AH101.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P409CP224M275AH101 Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 73360 pcs Φύλλο δεδομένων P409CP224M275AH101.pdf
Τάση - Ονομαστική 275VAC Αξίες R = 100 Ohms, C = 0.22µF
Τύπος Low Pass Τεχνολογία RC
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.945" L x 0.445" W (24.00mm x 11.30mm) Σειρά P409
Αντίσταση - Κανάλι (Ω) 100 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-12036
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος 0.650" (16.50mm) φίλτρο Σειρά 1st
Προστασία ESD No Λεπτομερής περιγραφή RC EMI Filter 1st Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohms, C = 0.22µF Radial