EDK336M010S9DAA
KEMETKEMET
EDK336M010S9DAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: EDK336M010S9DAA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EDK336M010S9DAA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 977478 pcs Φύλλο δεδομένων EDK336M010S9DAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά EDK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 43mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 53.75mA @ 10kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.222" (5.65mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 33µF