EDK336M004A9BAA
KEMETKEMET
EDK336M004A9BAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD
Φύλλα δεδομένων: EDK336M004A9BAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EDK336M004A9BAA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1323926 pcs Φύλλο δεδομένων EDK336M004A9BAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά EDK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 26mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 32.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.222" (5.65mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 33µF