EDK336M010A9DAA
KEMETKEMET
EDK336M010A9DAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: EDK336M010A9DAA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EDK336M010A9DAA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1059614 pcs Φύλλο δεδομένων EDK336M010A9DAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά EDK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 43mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 53.75mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα DK336M010A9DAAKPLP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 51 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.222" (5.65mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose