B76306E6879M010
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
Φύλλα δεδομένων: 1.B76306E6879M010.pdf2.B76306E6879M010.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B76306E6879M010 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5197 pcs Φύλλο δεδομένων 1.B76306E6879M010.pdf2.B76306E6879M010.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά B76306E Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 495-2314-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm
χωρητικότητα 680µF