B76306E4779M018
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Φύλλα δεδομένων: B76306E4779M018.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B76306E4779M018 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4632 pcs Φύλλο δεδομένων B76306E4779M018.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά B76306E Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 495-2313-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 18 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
χωρητικότητα 470µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
B76306E6879M010
B76306E6879M010
Περιγραφή: CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
Σε απόθεμα: 5197 pcs
Κατεβάστε: B76306E6879M010.pdf
RFQ
B76306E6879M018
B76306E6879M018
Σε απόθεμα: 5206 pcs
Κατεβάστε: B76306E6879M018.pdf
RFQ
B7603R
B7603R
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: RF ANT 815MHZ WHIP STR NMO BASE
Κατεβάστε: B7603R.pdf
B7603
B7603