B76304E6879M018
KEMETKEMET
B76304E6879M018 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Φύλλα δεδομένων: 1.B76304E6879M018.pdf2.B76304E6879M018.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B76304E6879M018 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 680UF 4V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3990 pcs Φύλλο δεδομένων 1.B76304E6879M018.pdf2.B76304E6879M018.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά B76304E Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 495-1612-2
B45496R0687M509
B76304-E6879-M018
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 18 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
χωρητικότητα 680µF