A765MU157M1ELAE050
KEMETKEMET
A765MU157M1ELAE050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: A765MU157M1ELAE050.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A765MU157M1ELAE050 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91631 pcs Φύλλο δεδομένων A765MU157M1ELAE050.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά A765
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 190mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.8A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 399-16512-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.508" (12.90mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 150µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές General Purpose